Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.491 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 19 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Summer |
| Model Number | Men Half Slippers |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | JKPUDUN |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.