Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1.3 g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | original design |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Setting Type | Pave Setting |
| Style | TRENDY |
| Model Number | MSR060-E |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | ENGAGEMENT |
| CertificateType | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | bamoer |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
| Width | 0.16cm |
| Stone Size | 0.3cm/0.1ct |
| Moissanite Color | D color |
| Moissanite Clarity | VVS1 |
| Moissanite Cut | EX |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
Instock
There are no reviews yet.