Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Patchwork |
| Gender | WOMEN |
| Material | Faux Fur |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.