Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 3 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1303 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | fashion, Sjaal Pashmina Gifts Bufandas Towel Cape |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | SILK, Twill Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | LESIDA |
| CN | Zhejiang |
| Name | Silk Scarf Women |
| For people | Women/Woman Femme Ladies Girl Mujer Unisex |
| Colour | Blue, Rose Red, Blue, Beige, Orange |
| Pattern | Christmas Tree Flower Elephant Pattern Print Scarf |
| Size | 130*130CM Square Scarf |
| Use | Ramadan Gift Scarf Scarves Shawl Stole Poncho Bandanas Echarpe |
| Season | Ramadan Gift Spring Summer Autumn Winter |
| Sales methods | Ramadan Gift Factory Direct Sale Wholesale Free Shipping |
Instock
There are no reviews yet.