Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Function | Aromatherapy |
| Certification | none |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Essential Oil Diffuser | Aroma Diffuser |
| Air Humidifier | Aromatherapy Diffuser |
Instock
There are no reviews yet.