Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coverage Area | 41-60㎡ |
| Use | Household |
| Mist Outlet Quantity | Two |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Certification | CE |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 2.6-4L |
| Voltage (V) | Less than 36V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HABOTEST |
| Origin | Mainland China |
| Power mode | USB |
| noise | 36dB or less |
| Shell process | ABS environmentally friendly material |
| material | plastic |
| mode of operation | mechanical |
| function | aromatherapy |
| Timing function | More than 8 hours |
Instock
There are no reviews yet.