Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | VNOX-RC-729G |
| Shapepattern | Animal |
| Style | Casual/Sporty |
| Occasion | party, Daily, Wedding |
| Material | Metal, High quality Stainless Steel |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Women |
| Brand Name | VNOX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Size | 26mm/10.6mm/16mm |
| Color | Gold |
| Feature | Snake Rings |
| Service Guarantee | 30-days Money Back |
| Environmental Standard | Lead, Nickel, Cadmium free |
| Global Dropshipping Available | No Logo, No Receipt, No ads |
| Order Handle Time | Within 24 Hours (Work Time) |
Instock
There are no reviews yet.