Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 8 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Surface Width | 6mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | TCR-013 |
| Shapepattern | Round |
| Occasion | ENGAGEMENT |
| Material | Metal |
| Metals Type | TUNGSTEN |
| Gender | Men |
| Brand Name | VNOX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| metal | 100% Tungsten |
| style | men wedding rings |
| US size | 7 8 9 10 11 12 |
Instock
There are no reviews yet.