Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | Tension Setting |
| Model Number | VNOX-B-562BZ |
| Shapepattern | Round |
| Plating | SILVER PLATED |
| Style | TRENDY |
| Material | Leather, High quality stainless steel+PU |
| Gender | Men |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | VNOX |
| Origin | Mainland China |
| Bracelets Type | Cuff Bracelet |
| Fine or Fashion | fashion |
| Width | 7 |
| Diameter | 62mm |
| Color | Black/Silver |
| Occasion | Daily, Wedding |
| Service Guarantee | 30-days money back guarantee |
| Global Dropshipping Available | No Logo, No Receipt, No ads |
| Order Handle Time | Within 24 Hours (Work Time) |
Instock
There are no reviews yet.