Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Power | 18W |
| Touch Screen | Yes |
| Rear Camera Quantity | 2 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | Adaptive Fast Charge |
| Screen Type | Full Screen |
| Rear Camera Pixel | 48Mp |
| Front Camera Pixel | 8MP |
| Battery Capacity(mAh) | 5000 |
| Screen Material | LCD |
| CPU Model | MTK |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2408×1080 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.58” |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | VIVO |
| Origin | Mainland China |
| Model: | vivo Y52s |
| Version: | Chinese Version, Office Firmware |
| Google Play: | support |
| RAM+ROM: | 8GB+128GB 8GB+256GB |
| Rear Camera: | 48MP+2MP |
| Front camera: | 8MP |
| OS: | Funtouch OS 10.5 based on Android 10.0 |
Instock
There are no reviews yet.