Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 3L-8L |
| Voltage | 220V |
| Power | 1200W |
Instock
There are no reviews yet.