Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | electric heating tube+hot air convection |
| Item number | WT-021-1 |
| 3C Certificate Number | 2022010712447397 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Safety function | automatic power-off |
| Model | WT-021-1 |
| Product category | Air fryer |
| Rated power | 1400 |
| Control mode | button type |
| Product size | 40CM * 40CM * 40CM |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| Type of electric fryer | air fryer |
| Body Material | Glass |
| Capacity | 10L |
Instock
There are no reviews yet.