Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Electric heating tube + hot air convection |
| item number | RR503 |
| 3C certificate number | 2022010712501551 |
| Product Specifications | National, European, British, American |
| Whether it is a patented source | No |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| safety function | Overheating protection |
| Model | RR503 |
| Product classification | Air fryer |
| rated power | 1400W |
| Control method | Touch |
| Product size | 305*305*348 |
| rated voltage | 111V~ 240V (inclusive) |
| Electric fryer type | Air fryer |
| Body material | Plastic + metal |
| capacity | 5L-6L (inclusive) |
| Material Type | Plastic + Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.