Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 19 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HUINA 572 |
| Flight Time | 20mins |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Remote Distance | 25-30m |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.