Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| brand | Joyoung/Joyoung |
| model | KL55-VF531 |
| capacity | 3L-8L |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Hangzhou City |
| Inner liner material | Other |
| voltage | 220V |
| Production enterprise | Hangzhou Joyoung Life Appliance Co., Ltd |
| Electric fryer type | Visible fryer |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| heating part | top heating |
Instock
There are no reviews yet.