Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Message Reminder |
| Surface Width | 8mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | TCR-039 |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | TRENDY |
| Occasion | party |
| Material | Metal, nickel and lead free |
| Metals Type | TUNGSTEN |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Vinterly |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | Black, Gold, Silver, Blue |
| Package | OPP /pcs, envelope |
| Finished | High Polished/Matte |
Instock
There are no reviews yet.