Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 40mm |
| Lens Height | 40mm |
| Frame Material | Alloy |
| Model Number | Anti-blue Light Kids Glasses |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Features 1 | Eye Protection |
| Features 2 | Comfortable Eyeglasses |
| Features 3 | Ultra Light Frame |
Instock
There are no reviews yet.