Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Material | Stone |
| Brand Name | JIECARE |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue, Black, Red, Green, Yelllow |
| Size | 15*25 mm |
| Suitable Air Tube ID | 4mm(3/16') |
| Quantity | 2pcs/5pcs/10pcs |
| Type 1 | quarium sprayer |
| Type 2 | aquarium air stone |
Instock
There are no reviews yet.