Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Place | study, Master Bedroom, other bedrooms |
| Model Number | Power Cord Pendant Light |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Polished Chrome |
| Warranty | 20000H |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | GANRILAND |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Wicker |
| Voltage | 90-260V |
| Max Power of Power Cord | 60W |
| Socket of Pendant Light | E26 E27 Lamp Socket |
Instock
There are no reviews yet.