Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Lining Material | Genuine leather |
| Material Composition | cow leather |
| Item Width | 1 |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Okli-Rsoe |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.