Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder, Photo Holder, Note Compartment, Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | CH-1229 |
| Material Composition | PU+Aluminum |
| Item Width | 7.5cm |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 10.2cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Striped |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | YATBEST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Product name | Carbon Fiber Card Holder |
| Color | Black |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Size | 10.2*7.5*2cm or Customized size |
| Usage | Hold Card |
| Feature | RFID Blocking Protects |
Instock
There are no reviews yet.