Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 2 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 000 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, Imitation silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | jane deiune |
| CN | Zhejiang |
| pattern | geometry |
| Processing method | Tie-dye |
| Applicable gender | female |
| function | decorate |
| Length (CM) | 15*150CM |
Instock
There are no reviews yet.