Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 15 cm |
| Model Number | 300g 380mm*560mm |
| Brand Name | BAOHONG |
| Origin | Mainland China |
| brand | baohong |
| Production enterprise | Huarong Paper Factory in Baoding City, Hebei Province |
| material | cotton100% |
| Paper thickness | 300g/㎡ |
| Commodity grade | Artist series |
| Number of pages | 10sheets |
| Binding mode | bagged |
Instock
There are no reviews yet.