Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 10 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Occasion | Versatile |
| Material Composition | Top Full Grain Crazy horse Leather |
| Item Width | 9inch |
| Item Weight | 2.4kg |
| Item Length | 16.5inch |
| Item Height | 12inch |
| Model Number | M086 |
| Hardness | SOFT |
| Gender | MEN |
| Travel Bag | Travel Duffle |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | hasp |
| Have Drawbars | No |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MUNUKI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | travel bags |
Instock
There are no reviews yet.