Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Liquid Blusher |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Q2301 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 15g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural, other |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | New |
| Type | BLUSHER |
| Manufacturer | QIBEST |
| Shelf Life | 3 Years |
| Distributor/Importer | Blush Stick |
Instock
There are no reviews yet.