Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 35 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Compartment, Interior Key Chain Holder, Cell Phone Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Open Pocket |
| Item Height | 9inch |
| Material Composition | Full Grain Crazy horse Leather |
| Item Width | 12inch |
| Item Weight | 2kg |
| Item Length | 16inch |
| Model Number | M086# |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | COTTON |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | hasp |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | FANCODI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.