Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | ≤50dB |
| Style | Air Purifier |
| Usage Condition | Household |
| Certification | CE, ce |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h, 50m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Brand | NAMSTE |
| Volume | 100ML/500ML |
| Shelf life | 2 Years |
| Suitable For | Aromatherapy Diffuser Machine |
| Application scenarios 1 | Office |
| Application scenarios 2 | Home |
| Ingredients1 | Pure plant essential oil |
| Ingredients2 | Plant extracts |
Instock
There are no reviews yet.