Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 34 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Compartment, Computer Interlayer, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Item Height | 3.5inch |
| Material Composition | Full Grain Crazy Horse Leather |
| Item Width | 11.4inch |
| Item Weight | 1.7kg |
| Item Length | 15.5inch |
| Model Number | M088# |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | COTTON |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MUNUKI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.