Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | Microfiber |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 110g |
| Item Length | 7cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | YATBEST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.