Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Item Width | 3inch |
| Item Weight | 0.17kg |
| Item Length | 10.5inch |
| Item Height | 9inch |
| Model Number | Military Bag |
| Material Composition | cotton |
| Gender | unisex |
| Type | Messenger Bag |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.