Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Pattern Type | Gingham |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Microfiber |
| With Platforms | No |
| is_handmade | Yes |
| Style | fashion |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Casual |
| Toe Shape | Square toe |
| Upper Material | PU |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Pump Type | basic |
| Brand Name | MCDV |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
Instock
There are no reviews yet.