Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 12 cm |
| Shape | Round |
| Specification | 34cm*11.5cm*11cm |
| Model Number | GX-6903 |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | TOOLS |
| Technics | Leather printing |
| Capacity | 800ml |
| Material | Wood |
| Lattice Quantity | 1 |
| Product | Red wine gift box |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
| Load Capacity | 5kg |
| style | VINTAGE STYLE |
| Scope1 | Stationery, cosmetics, sundry, CD, remote control |
| Scope2 | medicine, magazines, cables/wires, toys, jewelry |
Instock
There are no reviews yet.