Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Round |
| Specification | 50*50*40cm |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Use | Sundries |
| Style | Modern Style |
| Material | Wood |
| Product | Jewelry Box |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.