Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Viltrox Model | AF 35MM F1.7 |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera |
| Focal Length | 35mm |
| Launch Date | 2023 |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, BROADCAST, Business, CINE, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene, starry sky, ORIGINALITY, Indoor |
| Brand Name | VILTROX |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.