Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera, Full Frame Mirrorless Camera |
| Focal Length | 56mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Weight | 151g-200g |
| Maximum Aperture | F1.7 |
| Lens UV Filter Size | 52mm |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Architecture, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene, ORIGINALITY |
| Brand Name | VILTROX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.