Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera, Full Frame Mirrorless Camera |
| Focal Length | 28mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Weight | 100g and below |
| Maximum Aperture | f/4.5 |
| Number of Diaphragm Blades | |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Wide Angle-Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, BROADCAST, HUMAN, Architecture, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene, starry sky, ORIGINALITY, Indoor |
| Brand Name | Lapgood |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.