Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | vibrating |
| Function | Washing knives under water, fast charging, Charging indication |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Minimum haircut length | 0.5 – 1 mm |
| Target Audience | universal |
| Usage Time | 160Mins, 300min |
| Charging Time | 5h, 4H |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | VGR |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power | 5w |
Instock
There are no reviews yet.