Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1.03g |
| is_customized | No |
| Certificate Number | M210709000748 |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | HEART |
| Style | Classic |
| Diameter | 5mm |
| Model Number | MMB001 |
| Occasion | WEDDING |
| Certificate Type | CMA |
| Bracelets Type | Wrap Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | VEWANT |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| SIZE | 15CM+3CM EXTENDER |
| COLOR | Platiumn / 18k Gold |
| Ocassion | Wedding/Party/Memorial Day/Anniversary |
Instock
There are no reviews yet.