Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 60 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Haoyunma Model | ZY-SM312 |
| Model Number | ZY-SM312 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Slush machine |
| Model | ZY-SM312 |
| Capacity | 12L*3 |
| Power | 1200W |
| Size | 63*55*80CM |
| Weight | 80kg |
Instock
There are no reviews yet.