Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 16 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 6V, 220v |
| Power (W) | <100W, 1100w |
| Brand Name | HAOYUNMA, rubow, RUBOW |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric, Electric |
| App-Controlled | Yes, Available |
| Private Mold | Yes |
| Lid Material | stainless steel |
| Outer Pot Material | Aluminum |
| Function | Digital Timer Control |
| Capacity (Quart) | 15L |
| Place of Origin | Guangdong, China, China |
| Model Number | RSV-11W |
| Type | Automatic Slow Cooker |
| Product name | Slow cooker |
| Material | 304 Stainless steel +PC |
| Color | Black |
| Power | Electric |
| Package | Gift Box |
Instock
There are no reviews yet.