Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 2 cm |
| Material | Plastic |
| Width[mm] | 42 |
| Depth[mm] | 66 |
| Weight[g] | 30 |
| Height[mm] | 22 |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 5 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 92dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Sleep |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SHUKE |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.