Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Features | With microphone, Apple Siri Support |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Function | Sport, For Outdoor, For Office |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, BQB |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FANHUN |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.