Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Present |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Syrian Scarf |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Striped |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
Instock
There are no reviews yet.