Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Wool Scarves |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | CASHMERE, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | hengsong |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.