Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Jar |
| Model Number | piggy bank money box cash box coin box money bank coin bank |
| Material | RESIN |
| Brand Name | oeny |
| Origin | Mainland China |
| Texture of material | resin |
| rough weight | 1100g |
Instock
There are no reviews yet.