Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | TY-060 |
| Material | Plastic, Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Size | 26X14.2X20cm |
| Shape | Skeleton Ghost |
Instock
There are no reviews yet.