Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 16.5mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | SK2175 |
| Feature | Shock Resistant, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.