Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Case Thickness | 17mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI 1155B |
| Dial Diameter | 55mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| reloj | reloj hombre |
Instock
There are no reviews yet.