Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | skmei watch 2091 |
| Dial Diameter | 45.7mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.5cminch |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Gender | men |
| original | Yes |
Instock
There are no reviews yet.