Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SK1328 |
| Dial Diameter | 34mm |
| Feature | Chronograph, Alarm, Week Display, LED display, Shock Resistant, Stopwatch, Water Resistant, Alarm Clock, 12/24 Hour Clock, EL Light, Date |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Items | Digital sport watch |
Instock
There are no reviews yet.